Doar Intarzie?

10-12-2018
Gr_cristina
Nu este medic/terapeut
Gr_cristina
Buna. Revin iar cu o intrebare. Eu pe data de 8 decembrie am fost la iubitul meu acasa, s-a intamplat sa ma patrunda chiar cu 3 degete, el era sigur ca nu are nimic pe mana. In ziua aceea am si baut putin lichior. Mentionez ca am avut 2 saptamani foarte stresante si dormeam si mancam destul de putin.
Urmatoarea zi pe 9 trebuia sa imi vina. Simt o durere in partea dreapta langa vagin si o mica usturime in interiorul lui
Deja imi intarzie de 3 zile.
Mai am si mici dureri de sani, si dureri de spate, in zona mijlocului. Dar sunt foarte vagi.
In unele zile am stat cu picioarele pe gresie, iar la scoala stateam jos pe suprafete reci.
Care este cauza?
2 comentarii
0
11-12-2018, ora 14:10
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

daca nu ati intretinut un raport sexual cu penetrare nu aveti cum sa fiti insarcinata. Simptomele dvs pot arata o infectie urinara sau o raceala; pentru a sti exact despre ce este vorba aveti nevoie sa consultati un medic ginecolog si eventual sa va faca anumite investigatii si analize pentru a depista cauza.

O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes
0
15-12-2018, ora 15:43
Gr_cristina
Nu este medic/terapeut
Gr_cristina
Deja lipseste de 1 saptamana. Usturimea si durerea au trecut dupa cateva zile, dar acum imi este foame continuu si merg des la baie
Stau in pantaloni scurti in casa, si simt ca ma topesc de cald ce imi e, si imi curge sange din nas.
Contact sexual cu penetrare nu am avut absolut deloc. Asta stiu sigur
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: