erectie slaba si nu ma simt excitat | Forumul Medical ROmedic

erectie slaba si nu ma simt excitat

09-10-2006
vali26
Nu este medic/terapeut
vali26
am 26 de ani si sint casatorit de ceva vreme nu mai pot sa-mi satisfac sotia.am dat citeva rateuri si de actunci decite ori vrem sa facem dargoste ma gindesc sa nu se intimple.uite asa de o luna de zile.poate ma gindesc prea mult la chestia asta ca am erectie si cind trebuie sa-l introduc se inmoaie si gata sau imi dau durumu prea repede.este un chin pe capul meu.am vorbit cu sotia dar ea este mai de moda veche si facem dragoste in pozitii normale nu facem chestii deosebite dar amers pina acum.De aproape o luna parca nici numi mai vine sa fac dragoste ca sa nu dau iar rateu.eu sint constient ca am ceva pe creieras si ma gindesc mereu la asta dar trebuie sa fac ceva sa trec peste chestia asata cel puti un medicament sau un tratament ceva sa depasesc momentu acesta.sint din buc. si astept un raspuns sau macar cineva cu care sa vrbesc deschis despre acest lucru
1 comentarii
0
08-12-2006, ora 00:00
dr_myikella
Nu este medic/terapeut
dr_myikella
buna, daca vrei poti sa vb cu mine despre aceasta problema, tebuie sa stiu cati ani are partenera ta, de cat timp sunteti impreuna, cete femei ai mai avut inainte de a o cunoste pe sotia ta. putem avea un dialog deschis ca sa putem afla unde este de fapt problema si ce se poate face ca totul sa fie bine.poti sta linistit se poate intampla oricui sa dea rateuri, nu trebuie sa te sperii, fii barbat, nu e nimic rusinos.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Pierderea erecÈ›iei - cauze, remedii, tratament È™i sfaturi utile
  •