nu am erectie cand vreau sa o fac cu prietena mea | Forumul Medical ROmedic

nu am erectie cand vreau sa o fac cu prietena mea

16-07-2011
alexandruxz
Nu este medic/terapeut
alexandruxz
Saptamana asta am obs ca am o problema.Sunt cu o fata pe care o iubesc ffff mult.Ne intelegem perfect, vb despre orice subiect.Sapt asta am incercat sa o facem si am avut surpriza sa vad k nu mi se scoala.Am fost cu ea la padure la o plimbare si am pus-o p un pom.Pana in mom care trebuia sa o iintroduc aveam erctie, Dar cand am dezbracat-o sa trecem la actiune mi s-a inmoiat:(.Sa fie din cauza emotiilor?o doresc prea mult si d aia? din cauza disconfortului?a 2 a zi eram cu ea tot intr0un spatiu public (o scoala veche parasita)si mi-a si frecat-o ptn ca sa se scoale,
dar degeaba.Pana in momentul introducerii este tare, dar cand tre sa a dezbrac si sa o introduc, se imoaie.de ce:(((???
mentionez ca am avut ult relatie sexuala akm 4 luni.sa fie din cauza faptului ca nu am mai facut-o d mult?
8 comentarii
0
17-07-2011, ora 07:55
Bilba
Nu este medic/terapeut
Bilba
Nu cred ca este cazul sa-ti faci probleme... poate sunt doar emotii din cauza tot incercati in locuri publice schimbati decorul ;) incercai intr-un pat ceva sau e posibil sa fii foarte entuziasmat si atunci... ia-o mai incet take you time don't rush ;) numai bine si stai calm ca nu cred sa ai ceva :) pupici
0
17-07-2011, ora 07:57
Bilba
Nu este medic/terapeut
Bilba
Scuze pt greselile gramaticale si literele lipsa am scris in viteza (e era vitezei am si eu o scuza )
0
17-07-2011, ora 18:19
alexandruxz
Nu este medic/terapeut
alexandruxz
alte sfaturi va rog.Mi-e frica sa nu patesc asta si a 3 a oara.:(
0
18-07-2011, ora 10:17
Bilba
Nu este medic/terapeut
Bilba
Poti incerca sa bei un vin inainte
0
18-07-2011, ora 16:19
alexandruxz
Nu este medic/terapeut
alexandruxz
daca e vreun baiat care a fost in situatia mea si a reusit sa isi revina, ziceti-mi si mie sa trec si eu peste.SA stiu si eu cum sa fac, daca e cv d facut
0
06-01-2012, ora 23:46
TheDamned
Nu este medic/terapeut
TheDamned
e o chestie de creier...de gandire...eu unu nu as putea avea o erectie gandindu'ma la morti :D patesc si eu dupa 2, 3, 4...implica'te mai mult...incearca ceva mai pervers...altfel e mai mult iubire sufleteasca.
0
06-01-2012, ora 23:46
TheDamned
Nu este medic/terapeut
TheDamned
trebuie sa gasesti un echilibru in relatie.sfatul meu
0
10-01-2012, ora 15:52
ICM
Nu este medic/terapeut
ICM
Incearca sa iei un entran inainte cu o ora de actul sexual (entran simplu si nu entran forte) este un supliment alimentar care nu are reactii secundare si sunt sigur ca dupa asta vei avea mai multa incredere in tine, insa sa nu faci abuz de el. La mine cel putin a mers.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: