sunt sau nu insarcinata?

31-03-2009
preafrumoasa
Nu este medic/terapeut
preafrumoasa
buna am si eu o mica neintelegere cine mar putea ajuta.dupa un act sexual la 24 de ore dupa aceia am opservat ca am o mica problema mi se incepuse un mic ciclu menstrual foarte neinsemnat...pe cind ciclu la mine ar trebui sa se inceapa mult mai tirziu...ce ar putea insemna aceasta???poate sa fie niste simptome ale une sarcini???multumesc anticipat.
3 comentarii
0
31-03-2009, ora 19:23
nicolla_75
Nu este medic/terapeut
nicolla_75
draga mea, tu nu ai specificat nimic care sa ma lamureasca si ca sa pot sa-ti dau un sfat. de ex nu ai spus data ultimei menstresi data te protejezi cumva.astept raspunsul tau intai, asa nu-ti pot spune nimic.nu poate fi neaparat o sarcina.
0
31-03-2009, ora 22:45
preafrumoasa
Nu este medic/terapeut
preafrumoasa
de protejat nu ma protejez dara ultimei menstresii a fost 17 martie actu a avut loc pe 29 martie
0
04-04-2009, ora 16:24
nicolla_75
Nu este medic/terapeut
nicolla_75
deci daca nu te protejezi, este f posibil sa fi insarcinatapt ca, erai in perioada ovulatiei.cati ani ai?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •