scurgere maronie
de cateva luni, inainte de menstruatie cu o zi sau doua am o scurgere maronie, si apoi sangerarea normala[ in aceste luni am fost in pauza de anticonceptionale].este normala aceasta scurgere?
2 comentarii
eu iau anticonceptionale d vreo 2 sapt si de knd s-a terminat menstruatia am o scurgere maronie...e oare d la antibebe? iar d kteva zile ma duc la toaleta f des si am usturimi knd fac treaba mik. si am si dureri in partea d jos si la spate..sa fie tot d la pastile sau e o raceala? mi-am luat uriclar si vad k nu mai am asa usturimi mari. precizez k am fost si la strand si era apa km rece. 10x
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4am treminat prima folie de 2 zile dar ciclul nu mi-a venit inca, am doar niste scurgeri maronii
- 3scurgeri maronii
- 37Ma poate ajuta cineva ?!
- 1SCURGERE MARONIE-ROZALIE IN ZIUA 16
- 1scurgeri maronii urat mirositoare
- 22posibila sarcina sau dereglare?
- 0secretie maronie..
- 1oare sunt insarcinata daca in loc de menstruatie am scurgeri maronii slab cantitativ?
- 0Scurgerii maronii
- 10Ce sa fie?
- 1Dupa Menstruatie
- 0Scurgeri maronii
- 3Poate fii o sarcina?
- 0Zona intima
- 1Scurgere maronie
- 0Sangerare maronie
- 2Scurgere maronie in timpul sarcinii
- 0Bună ziua! Am nevoie de un raspuns.
- 1Scurgere maro intre menstruatii
- 0Scurgeri de la anticonceptionale
Mai multe informații despre: scurgerile vaginale maronii
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: