Giardie
Mai demult am facut un control pentru ca imi mirosea gura..si mi-au spus ca am giardie.am urmat mai mult timp tratament cu flagyl si propolis si mi-a trecut o perioada dar acum mi-a revenit mirosul...ce tratament sa mai urmez (am mancat si seminte de dovleac)...si cu ce afecteaza Giardia...Ca slab nu sunt am 1.53, 44 kg si 13 ani...Astept raspuns..
2 comentarii
Încearcă numai cu Propolis şi dovleac, fără Flagyl. Dacă vezi că după o săptămână nu e nici o îmbunătăţire, du-te la doctor.
P.s. Sper că prin Propolis intelegi tinctura de propolis. Orice altfel de preparat se poate sa le placa Geardiilor
P.s. Sper că prin Propolis intelegi tinctura de propolis. Orice altfel de preparat se poate sa le placa Geardiilor
Si cu ce afecteaza mai exact giardia?Ca slab nu sunt...
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Test FIT
- 3Calprotectina 57, Hemoragii oculte negativ
- 1Pot lua normix în combinație cu pilule contraceptive?
- 2Cum să-mi 'colorez' viața?
- 7Rezultat biopsie
- 1Eliminare pietre colecist (fiere)
- 6Dureri de stomac din cauza gastritei
- 4Hemoroizi persistenti
- 2Disconfort partea dreapta
- 1Colecist cotractat postprandial
