Sindrom ovar polichistic
pacienta diagnosticata de medic ginecolog dar opertata de medic chirurg chirurgie generala intr-un spital obisnuit. parerea mea: nu trebuia ca interventia sa aiba loc intr-o clinica specializata de o echipa de specialisti?
3 comentarii
0
28-11-2009, ora 19:52
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Medicina naturista, complementara, alternativa
Chrirurgul, specialist în chirurgie generală, ce este? Nu este specialist?
Însănătoşire grabnică!
Însănătoşire grabnică!
corect dar pentru asta exista spitale de obstretica-ginecologie, sau putem naste la cardiologie.doar si acolo exista specialisti
0
02-12-2009, ora 15:52
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Medicina naturista, complementara, alternativa
Aveţi perfectă dreptate...chiar prea multă!
"sau putem naste la cardiologie." - m-aţi făcut să râd. Din păcate în România tot ce este imposibil negativ, este realizabil, adică posibil, pentru că România este ţara tuturor imposibilităţilor...offf.
Numai bine în continuare ;)
"sau putem naste la cardiologie." - m-aţi făcut să râd. Din păcate în România tot ce este imposibil negativ, este realizabil, adică posibil, pentru că România este ţara tuturor imposibilităţilor...offf.
Numai bine în continuare ;)
Alte subiecte recente din această secțiune: