Sindrom ovar polichistic

28-11-2009
CRIM
Nu este medic/terapeut
CRIM
pacienta diagnosticata de medic ginecolog dar opertata de medic chirurg chirurgie generala intr-un spital obisnuit. parerea mea: nu trebuia ca interventia sa aiba loc intr-o clinica specializata de o echipa de specialisti?
3 comentarii
0
28-11-2009, ora 19:52
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Chrirurgul, specialist în chirurgie generală, ce este? Nu este specialist?

Însănătoşire grabnică!
0
02-12-2009, ora 07:46
CRIM
Nu este medic/terapeut
CRIM
corect dar pentru asta exista spitale de obstretica-ginecologie, sau putem naste la cardiologie.doar si acolo exista specialisti
0
02-12-2009, ora 15:52
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Aveţi perfectă dreptate...chiar prea multă!
"sau putem naste la cardiologie." - m-aţi făcut să râd. Din păcate în România tot ce este imposibil negativ, este realizabil, adică posibil, pentru că România este ţara tuturor imposibilităţilor...offf.
Numai bine în continuare ;)
Adaugă un comentariu / răspuns