greutate stranie
Buna, am o greutate cam stranie, si spun acest lucru pentru ca la privire sunt grasuta, am si celulita, stau pe diete...si totusi am 55kg la 172, la 19 ani. E foarte putin comparativ cu semenii mei care la asa inaltime cu o constitutie normala au 60kg. Nu stiu ce sa cred, sunt oasele asa de usoare, e bine lucrul acesta... ? Va multumesc.
3 comentarii
P.S.: si cand slabesc, cat fac vreo 49kg.la 172cm??????????
si eu am 48 de kg la 1.60 dar cand vad fete de aceeasi inaltime si aceeasi greutate imi fac cruce.ele arata mai nu subnutrite si eu.pana nu ma pun pe cantar nu ma crede lumea ca am 48.dar ca norocu nu am probleme de genu piele inestetica sau asa...am constitutie atletica, am facut foarte mult sport, si fostii antrenori imi ziceau ca asta e cand sunt muschi sunt muschi, si e normal sa arat mai marisoara, desi am kg putine...nu am ce face...
Celulita au si pers.grase si cele slabe, insa tu esti cu 7kg sub greutate.Esti sigura ca nu e doar o obsesie de a fi cat mai slaba?
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Plan alimentar pt ciroză hepatică grad 3 și encefalopatie hepatică
- 0Scadere zinc și potasiu
- 1Sunt bune cărțile de Jason Fung pentru diabet și obezitate?
- 1Am făcut un curs de nutriție prin corespondenta.
- 1Daca am prediabet.Ce e de făcut?
- 1Ciupercile pleurotus
- 1Ce regim îmi trebuie pentru a ameliora refluxul acid?
- 5Obezitate, cardiaca
- 2Reactii dupa regim colon iritabil
- 1Alergia la proteine din lapte de vaca