par pe corp
am par in mai multe zone ale copului ce imi puteti recomanda exista vreun tratament
3 comentarii
ar trebui sa mergi sa ti faci un profil hormonal si sa le arati unui endocrinolog. el ar fi mult mai in masura sa depisteze vreo eventuala dereglare. ce ai tu se pare ca este hirsutism si ar putea fi cauzat de o disfunctionalitate in cadrul secretiei de hormoni androgeni la nivelul suprarenalelor sau ovarelor. hirsutismul se asociaza de obicei cu acnee si seboree.( glandele tale produc mult sebum)..mai pe romaneste fatza este plina de grasime... numai bine.
de ce e numai bine ? mersi pt sugestie
ti am dorit numai bine!!:) cu alte cuvinte multa sanatate..:)
Alte subiecte recente din această secțiune: