Ce noutati mai sunt in tratamentul psoriazisului?

13-12-2006
en
Nu este medic/terapeut
en
Cred ca informatia data, poate fi utila multor suferinzi, care se lupta cu boala asta parsiva...
2 comentarii
0
12-01-2007, ora 00:00
sorina_dyva
Nu este medic/terapeut
sorina_dyva
nu cred ca exista ceva sa scapi de aceasta boala!!!!!!!! eu am de 15 ani si pot sa spun ca in tot timpul acesta 1-2ani am fost mai bine!!!
0
04-09-2007, ora 00:00
giurgiu
Nu este medic/terapeut
giurgiu
sorina,
Daca tu crezi ca nu exista ceva pentru a scapa de psoriazis este parerea ta.
Intra pe www.psoriazis-deniplant.myforum.ro si vei gasi si parerile celor care spun contrariul
Adaugă un comentariu / răspuns