Ce noutati mai sunt in tratamentul psoriazisului?
Cred ca informatia data, poate fi utila multor suferinzi, care se lupta cu boala asta parsiva...
2 comentarii
nu cred ca exista ceva sa scapi de aceasta boala!!!!!!!! eu am de 15 ani si pot sa spun ca in tot timpul acesta 1-2ani am fost mai bine!!!
sorina,
Daca tu crezi ca nu exista ceva pentru a scapa de psoriazis este parerea ta.
Intra pe www.psoriazis-deniplant.myforum.ro si vei gasi si parerile celor care spun contrariul
Daca tu crezi ca nu exista ceva pentru a scapa de psoriazis este parerea ta.
Intra pe www.psoriazis-deniplant.myforum.ro si vei gasi si parerile celor care spun contrariul
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Bubite rosi pe penis.
- 1Pete umflate pe pometi
- 1Niste fisuri pe fata linga nas
- 2Daca am o problema la unghie
- 2Psoriazis ?? sau ce seamana ms
- 1Cum scapi de demodex
- 0După 6 ani de Psoriazis și zeci de tuburi de cortizon topic
- 1Hidrosadenita sau ganglioni limfatici inflamati din cauza parazitozei
- 2Umflături pe fese
- 4Alopecie areata dupa un an de la debut