un fel de saculeti in jurul glandului penisului

05-06-2006
mihai25
Nu este medic/terapeut
mihai25
mi-au aparut in jurul glandului penisului un fel de saculeti mici de jur imprejur..asta de cativa ani..si nu stiu daca este normal sa fie acolo.ma puteti ajuta?.
3 comentarii
0
06-06-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Cred ca cel mai mult v-ar putea ajuta o vizita la un medic urolog, care sa vada despre ce este vorba.Descrierea dvs este foarte plastica dar nu ne orienteaza prea mult. Mergeti negresit la medic,
0
06-06-2006, ora 00:00
mihai25
Nu este medic/terapeut
mihai25
0
06-06-2006, ora 00:00
mihai25
Nu este medic/terapeut
mihai25
va multumesc...
Adaugă un comentariu / răspuns