imi fac griji degeaba?
sunt noua pe acest forum si as avea sa va adresez o intrebare.Am avut un contact sexual pe data de 19 (primul de altfel)protejandu-ma cu prezervativ.Eram si in a 4-a zi a ciclului deci dupa calculele mele eram in afara perioadei fertile.Prezervativul nu s-a rupt, de fapt ejacularea a avut loc afara dupa care am continuat(dupa ce el s-a spalat pe maini si si-a pus un nou prezervativ).chestia e ca pe mine de 4 zile ma dor ovarele.si imi fac tare multe griji..Credeti ca as avea motive?plss un raspuns
3 comentarii
dupa inceperea vietii sexuale se produc diverse schimbari...e posibil sa fie asta cauza durerilor...in legatura cu sarcina, pt linistea ta, asteapta 14 zile de la contactul sexual si fa un test!
toate cele bune.
toate cele bune.
in plus, simptomele unei sarcini nu apar asa devreme! te rog ajuta-ma si tu, daca stii ceva in legatura cu cazul meu!:-<
multumesc anticipat.
multumesc anticipat.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2pot fi insarcinata in urma intreruperi tratamentului cu yasmine?
- 12Mica sangerare
- 3sarcina?
- 3speriat de moarte.. a ramas insarcinata?
- 5vreau sa stiu daca sunt insarcinata
- 3un bebe?
- 4pot ramane insarcinata sau nu. rsp urgent pls!
- 4este posibil?
- 1Este posibil sa fie gravida?
- 6e posibila sarcina?
- 72Pot ramane insarcinata daca sunt virgina?
- 4mi-a intarziat menstruatia... sarcina?
- 5mai multe contacte sexuale neprotejate, dar cu pauze de 2-3 ore intre fiecare - sarcina?
- 7test de sarcina
- 2pot ramane insarcinata?
- 3Insarcinata oare?
- 3Greseala.. in loc de sex anal, sex normal
- 3posibila sarcina? ROG URGENT RASPUNSUL UNUI MEDIC
- 2Oare sunt însărcinată?
- 2Durere pelvina asemanatoare menstruatiei
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
