postinor

02-11-2007
ana maria21
Nu este medic/terapeut
ana maria21
La 6 zile dupa ce am luat postinor mi-a venit menstruatia, cat ar tre sa ma tina? Acum sant in a treia zi si este la fel de abundenta ca si in zilele anterioare.Este normal acest lucru? va rog daca se poate sa-mi raspundeti cat mai repede. Va multumesc.
1 comentarii
0
03-11-2007, ora 00:00
alinna
Nu este medic/terapeut
alinna
este normal.postinorul poate deregla menstruatia(lucru pe care de multe ori il face)asa mi s-a intamplat mie
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul