bubite ca un fel de cosuri pe degetele mainilor

13-07-2010
liviumihai
Nu este medic/terapeut
liviumihai
mi-a aparut pe degetele mainilor niste bubite ca un fel ce cosuri pline cu apa iar cand le sparg dupa ce iese apa aia curge foarte putin sange.is foarte multe si nu stiu ce sa fac.am incercat nu stiu cate unguente dar tot degeaba.iarna is foarte putine sau chiar deloc dar vara is plin pe degete.ce sa fac sau ce sa i-au?
1 comentarii
0
18-07-2010, ora 17:22
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Ar trebui sa mergeti intr-o clinica dermatologica pentru investigatii, eventual o biopsie.
Adaugă un comentariu / răspuns