Durere in stomac si in spate.
Buna ziua.ma numesc stefan si am 16 ani.De ieri de dimineata cand m-am trezit m-au luat niste dureri de stomac, si ma doare foarte tare si in spate.(pe la mijlocul spatelui).eu am crezut ca am racit la plamani, dar am fost la doctorul de familie si mi-a spus ca nu se aude nimic.mi-a zis ca poate am gastrita in refulx nustiu cum...pentru ca eu sunt foarte stresat mai tot timpul, am avut atacuri de panica, alte compicatii... in fine...mi-a zis ca poate e din cauza ca sunt un tip anxios...mi-a dat nurofen, si inca o pastila nu mai stiu cum se numeste.
Dar totusi cand umflu burta ma doare groaznic stomacul asa parca si pieptul in spate si se opreste in gat...
Daca umflu burta ma doare in spate in stomac si mi se duce pana in gat, parca as avea foc sau nod. nush ce sa mai fac. nu exista niciun remediu psihologic?
Dar totusi cand umflu burta ma doare groaznic stomacul asa parca si pieptul in spate si se opreste in gat...
Daca umflu burta ma doare in spate in stomac si mi se duce pana in gat, parca as avea foc sau nod. nush ce sa mai fac. nu exista niciun remediu psihologic?
4 comentarii
Buna! Si eu cred ca am aceeasi problema ca si tine. De 2 zile m-am trezit cu o durere inexplicabila in zona stomacului in partea drepta si in spate ( tot in partea dreapta). Stomacul ma doare mai mult cand ma ridic insa spatele la orice inspirare-expirare si la cel mai mic efort.Daca stie cineva cauza si remediul (n-as prea vrea sa umblu prin spitale) i-as fi recunoscatoare.
Multumesc!
Multumesc!
is@belle, , ti=am scris un mesaj privat, citeste-l!
Buna seara am 26 de ani si de 2 saptamani am niste dureri groaznice de spate la jumatatea spatelui si cand simt durearea de spate ma doare si stomacul as dori sa stiu un motiv sau daca am ceva pentru care sa mi fac griji, durerile nu sunt zilnice, sunt mai rare dar sunt insuportabile uneori
si eu ma
comfrunt cu aceeasi problema, durerile nu sunt chiar insuportabile, dar enervante, si sunt foarte anxios, in urma analizelor nu a iesit nimic in neregula, dar gandul ca as putea avea ceva ma nelinisteste si imi provoaca alte simptome de confuzie, neliniste, iritabilitate! multumesc
comfrunt cu aceeasi problema, durerile nu sunt chiar insuportabile, dar enervante, si sunt foarte anxios, in urma analizelor nu a iesit nimic in neregula, dar gandul ca as putea avea ceva ma nelinisteste si imi provoaca alte simptome de confuzie, neliniste, iritabilitate! multumesc
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Ocluzie intestinală copil
- 2Helicobacter pylori
- 1Gastroscopie
- 2Polipi colon
- 1Disconfort după masă
- 0hernie transhiatala gastrica neoperabila, arsuri din gât
- 1EDS normală, dar gastrita la biopsie
- 1Tinctura ghințură la copii
- 1Eructații adolescenti - eructații cu miros de ou și durere de burtă
- 2Endoscopie si Nexium