Ajutor ! dureri in zona abdominala
De la inceputul anului tatal meu in varsta de 59 ani a inceput sa aiba dureri in zona abdominala. Cateodata cand manca ceva, voma. Starea a inceput sa se agraveze, l-am sfatuit sa mearga la medic dar nu a vrut. In ultima vreme a aslabit si tot ce manca voma. Chiar si apa daca bea o voma. Acum o saptamana am ajuns cu el la urgente in situatie critica, voma sange. Acolo, dupa testele initiale, l-au internat la cardiologie, pentru ca avea probleme si pe partea asta. Aseara a inceput sa vomite cu sange si a fost transferat la sectia de terapie intensiva. Nimeni nu stie ce are. Dupa o saptamana la spital nimeni nu poate da un diagnostic. Va rog sa ma ajutati si sa ma indrumati catre o clinica de specialitate din Bucuresti.
1 comentarii
Daca a vomat singe, ar tb. sa-l internati la gastroenterologie la spitalul Fundeni la d-na. conf. dr.Liana Gheorghe.Multa sanatate!
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Test FIT
- 3Calprotectina 57, Hemoragii oculte negativ
- 1Pot lua normix în combinație cu pilule contraceptive?
- 2Cum să-mi 'colorez' viața?
- 7Rezultat biopsie
- 1Eliminare pietre colecist (fiere)
- 6Dureri de stomac din cauza gastritei
- 4Hemoroizi persistenti
- 2Disconfort partea dreapta
- 1Colecist cotractat postprandial
