ce inseamna la baiat.

24-10-2010
ajfgk
Nu este medic/terapeut
ajfgk
de ce de fiecare data cand reusesc sal excit pe prietenul meu mai mult el simte nevoia sa mearga la toaleta.are vreo legatura excitarea cu nevoia de a urina?sau din alt motiv fuge de fiecare data la baie? :D
2 comentarii
0
25-10-2010, ora 09:22
ady87a
Nu este medic/terapeut
ady87a
haha haha haaha.una din doua sar putea sa se duca la baie sasi dea drumu akolo ca sa faca mai multe nr cu tine sa nu crezi tu ca e mort dupa p.aa , sau sa fie intradevar bolnav tu dute odata incet dupa el la baie
0
25-11-2010, ora 00:30
Sandel Sauleanu
Nu este medic/terapeut
Sandel Sauleanu
Ce e sigur, in erectie e cam greu sa urinezi :D
Adaugă un comentariu / răspuns