de ce asa scurt?
din cate stiu atunci cand te termini inseamna k esti excitat la maxim.dar dak el se termina tot timpul prea repede, adik uneori nici nu apucam sa incepem actul sexual kci el se termina din momentul preludiului, ar trebui sa ma simt vinovata cu ceva?sau sa fiu multumita kci asta inseamna k il excit foarte tare?mentionez k singura pozitie in kre il tine m mult este cea in kre eu stau deasupra, asta inseamna k in pozitia aia se excita mai putin?am mai auzit despre asta si dak am retinut bine se numeste ejaculare precoce?mentionez k este foarte foarte foarte timid.vreau doar sa stiu dak eu am vro legatura cu faptul k el se termina asa repede, si dak imi puteti da niste sfaturi sal ajut.
5 comentarii
Cati ani are ? E important pentru un raspuns corect.
Ha, ha, ha. Ma bucur ca am citit despre problema ta, pt ca suna f familiar... Sint intr-o relatie relativ noua si partenerul meu termina f repede (desi e tot timpul gata sa o ia de la capat). Mi-a propus de citeva ori sa stau eu deasupra dar am refuzat si abia acum inteleg de ce - e pozitia lui forte. O sa incerc data viitoare. ;)
Cu siguranta ca il exciti foarte tare, ca doar nu de nebun "explodeaza".Asta este o problema care se poate ameliora in timp, dar daca este o fire deschisa puteti cere si sfatul unui specialist.Pana atunci incercati si voi artificiul cu doua prezervative, ( unul peste altul ). Unii mi-au multumit pentru sfatul asta...
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Probleme erectie
- 12 acte sexuale consecutive
- 1Sex - penis prea mare
- 3Am orgasm fara ejaculare va rog sa ma ajutati?
- 2Sangerarea vaginului in timpul masturbarii facute de alta persoana
- 2Sangerare vaginala in timpul masturbarii
- 1Sânge după actul sexual
- 2Penis nu ajunge la erectie in timpul actului.
- 1Durere in timpul sexului si infectii recurente
- 1Durere crunta de ovare dupa act