Escapelle

24-12-2010
cinevaintreaba
Nu este medic/terapeut
cinevaintreaba
Am si eu o intrebare, in legatura cu pastila de a doua zi...Daca am luat in decurs de un an la interval de 8 luni aceasta pastila ce problema credeti ca as putea intampina ??Am abuzat de aceasta pastila si daca nu mi sa intamplat nimic rau pana acum, sa ma astept in viitor???Si reactiile adverse la ce perioada de timp pot aparea??sunt nelinistita fiindca nu stiu prea multe despre asta si cum ma afecteaza...Credeti ce doua pastile pe an e mult???va rog sa imi raspundeti ca sunt ingrijorata,.va multumesc...
1 comentarii
0
26-12-2010, ora 15:54
TOADER MARIANA
Nu este medic/terapeut
TOADER MARIANA
Buna.Am abuzat si eu de pilula de a doua zi fara sa stiu ca se administreaza o data pe an.Am probleme de 3 ani cu menstra si nu reusesc sa raman insarcinata.Regret enorm ziua cand am cumparat porcaria asta de pastila.
Adaugă un comentariu / răspuns