melanom malign gradul 4 dupa extirparea chirurgicala a unei alunite
Un prieten de familie, varsta 60 ani, a fost diagnosticat cu melanom malign gradul 4 dupa extirparea chirurgicala a unei alunite. Nu are nici un simptom si nici o durere deocamdata. Cum se manifesta si ce urmari poate avea aceasta forma de cancer?Rugamintea mea sa-mi recomandati o clinica recunoscuta de oncologie sau un medic oncolog renumit pentru a face o consultatie. Mentionez ca persoana este din Bucuresti, insa am auzit ca cea mai buna clinica de oncologie din Ro este la Cluj. Ce-mi recomandati? Multumesc!
3 comentarii
Buna seara! Va recomand Clinic Gral Medical din Bucuresti; va poate consulta doamna profesor Rodica Anghel si domnii profesori Cristoph Zielinski -coordonatorul Clinicii oncologice si experimentale a Spitalului Universitar din Viena si Thomas Brodowicz din acelasi centru vienez; numai bine
vezi forumul
http://forum.romedic.ro/prod/melanom_malign_06785.html/3
http://forum.romedic.ro/prod/melanom_malign_06785.html/3
Eu am fost la Gral Medical si nu e cine ştie ce de capul lor..practic cu programare si tot aştepti câte o ora ca si servicii nu mi s-a părut cine ştie ce sincer nu recomand
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Bubite rosi pe penis.
- 1Pete umflate pe pometi
- 1Niste fisuri pe fata linga nas
- 2Daca am o problema la unghie
- 2Psoriazis ?? sau ce seamana ms
- 1Cum scapi de demodex
- 0După 6 ani de Psoriazis și zeci de tuburi de cortizon topic
- 1Hidrosadenita sau ganglioni limfatici inflamati din cauza parazitozei
- 2Umflături pe fese
- 4Alopecie areata dupa un an de la debut