sunt mai gras, am penisul mic si acest lucru ma complexeaza enorm
Salut,
Nu stiu daca e neaparat o problema, insa pentru mine este, pentru ca ma simt foarte complexat.
Imlinesc 16 ani in martie, am ~1.61m si in jur de 90kg, da, sunt mai gras(si acest lucru ma complexeaza enorm), dar nu asta este problema.
Problema este ca fiind gras, penisul meu(din punctul meu de vedere este mai mic) si anume, in erectie are in jur de 9-10cm (ceea ce nu mi se pare normal).Nu mi-am inceput insa viata sexuala, insa nu vreau sa am inhibitii atunci cand o voi face, si de aceea vreau ceva sfaturi..
Desi, multi ca mine sunt marginalizati, si sunt luati in deradere, eu nu am fost niciodata asa, pentru ca am stiut sa ma impun, sunt seful clasei mele, am prieteni, si rare sunt comentariile legate de aspectul meu fizic, insa cand sunt facute nu pot decat sa neg si sa inghit, pentru ca in sinea mea stiu ca au dreptate.
Insa, acum vreau sfaturi legate de 2 probleme.
1.Ce fac cu penisul ? Va fi bine, nu va fi bine ?
2.Cum pot scapa de kilogramele in foarte mare exces ? Am fost internat la Parhon, am fost la cativa nutritionisti, mi-am facut analizele, toate rezultatele fiind aceleasi : Sunt perfect santos, alimentatia ma strica.(Nu am probleme cu glanda, sau altceva).
Sport am facut, fotbal in jur de 2 ani, dupa ce m-am lasat, ma ingrasasem destul de mult(nu ca atunci nu eram) si m-am apucat de sala, insa din pacate nu am avut vointa sa o duc pana la capat.
Mutlumesc, si astept sfaturi / pareri / critici.
Nu stiu daca e neaparat o problema, insa pentru mine este, pentru ca ma simt foarte complexat.
Imlinesc 16 ani in martie, am ~1.61m si in jur de 90kg, da, sunt mai gras(si acest lucru ma complexeaza enorm), dar nu asta este problema.
Problema este ca fiind gras, penisul meu(din punctul meu de vedere este mai mic) si anume, in erectie are in jur de 9-10cm (ceea ce nu mi se pare normal).Nu mi-am inceput insa viata sexuala, insa nu vreau sa am inhibitii atunci cand o voi face, si de aceea vreau ceva sfaturi..
Desi, multi ca mine sunt marginalizati, si sunt luati in deradere, eu nu am fost niciodata asa, pentru ca am stiut sa ma impun, sunt seful clasei mele, am prieteni, si rare sunt comentariile legate de aspectul meu fizic, insa cand sunt facute nu pot decat sa neg si sa inghit, pentru ca in sinea mea stiu ca au dreptate.
Insa, acum vreau sfaturi legate de 2 probleme.
1.Ce fac cu penisul ? Va fi bine, nu va fi bine ?
2.Cum pot scapa de kilogramele in foarte mare exces ? Am fost internat la Parhon, am fost la cativa nutritionisti, mi-am facut analizele, toate rezultatele fiind aceleasi : Sunt perfect santos, alimentatia ma strica.(Nu am probleme cu glanda, sau altceva).
Sport am facut, fotbal in jur de 2 ani, dupa ce m-am lasat, ma ingrasasem destul de mult(nu ca atunci nu eram) si m-am apucat de sala, insa din pacate nu am avut vointa sa o duc pana la capat.
Mutlumesc, si astept sfaturi / pareri / critici.
3 comentarii
buna...si eu am 16 ani si la fel sunt mai grasut.am 72 de kg iar pen meu are in jur de 13 14 cm
sincer nu cred ce e o problema la tine...stai calm.
*(nu am cunostinte in domeniu dar as a cred eu)
sincer nu cred ce e o problema la tine...stai calm.
*(nu am cunostinte in domeniu dar as a cred eu)
Salut,
Mersi pentru raspuns, insa la tine e mai bine, pentru ca tu ai 13-14, deci peste medie...insa la mine...+ de asta, ai 72 kg, eu am aproape 90..so...
Oricum, mersi pentru raspuns...
Mersi pentru raspuns, insa la tine e mai bine, pentru ca tu ai 13-14, deci peste medie...insa la mine...+ de asta, ai 72 kg, eu am aproape 90..so...
Oricum, mersi pentru raspuns...
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Sora mea
- 1Cum reusesc sa ma "reinitializez" pentru inca o partida de sex?
- 3Dorinta sexuala in exces?! Oare e conjuncturala aceasta situatie?
- 10Cum ar trebui sa procedez???
- 1E "prea mult" vreodată un lucru rău? Despre dimensiune și dorință
- 5Despre sex și menstruație
- 0Favoritul
- 1Probleme în erecție
- 11Căsnicie fără sex
- 2Prea multa pofta de s.