coroidoza miopica
rog pe d-na dr. elina sa deschida, , un sfat va rog" si sa ne comunice parerea;multumim din suflet -
4 comentarii
Ma numesc Mihai am 60 de ani si am miopie degenerativa. Coroidoza miop[ica. Ambliopie mare prin defect de utilizare.
Ma numesc Mihai am 60 de ani si am miopie degenerativa. Coroidoza miop[ica. Ambliopie mare prin defect de utilizare. Degenerescenta vitreana.Angioscleroza hta. Sunt pensionar pe caz de boala gr. III din 2005 si vreau sa va intreb daca acum dupa noua lege a pensiilor imi mai este prelungita aceasta pensie.
Aceasta boala este vindecabila?
Aceasta boala este vindecabila?
domanule mihai, cred ca trebuie sa mergeti anual la comisia medicala la revizuire.
Numai bine
Numai bine
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Operatie pentru luxatie anterioara de cristalin la un ochi
- 1Miochimia pleoapa superioara stânga
- 1Miopie
- 1Keratita virala - exista tratament ?
- 0Recomandare clinică Bucuresti
- 1La oftalmologie îți vede propriul ochi pe monitor 3D că într-o tomografie ?
- 3Microftalmie
- 3Tratamente retinopatie de prematuritate pentru adulți. Ce progrese s-au făcut?
- 0Ochelari de citit folositi pentru distanta
- 1Privire in jos, nimeni nu- mi raspunde