-Galma mea- !!!
Mi-a aparut "o galma" sub piele, situata pe fesa stg. intre vagin si anus, dureroasa la palpare, cu o plaga destul de mica la suprafata, aparuta de 2-3 zile ! Provoaca discomfort la mers, durere la asezatul pe scaun ! Va rog ajutati-ma, multumesc !
2 comentarii
Cred ca cel mai nimerit ar fi sa mergeti la medic(asta in cazul cind nu este vorba despre un banal cos)
Alte subiecte recente din această secțiune: