intre bine si rau

21-04-2011
Andreea Elena 01
Nu este medic/terapeut
Andreea Elena 01
Buna ! prietenul meu mi-a spus k vrea sa facem in aceasta seara!eu sunt de acord in privinta asta insa el mi-a spus un lucru care parca m-a adus intr-o stare naspa, mi-a spus k o sa imi umble la pasarik.ce inseamna asta??astept un raspuns urgent sa stiu si eu...va rog mult de tot...
5 comentarii
0
21-04-2011, ora 14:47
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Oare ce-o fi insemnand ??? Cati ani ai ?
0
21-04-2011, ora 19:35
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
Andreea, tu ai spus ca ai 15 ani si ca ti-ai inceput viata sexuala, dar n-ai avut niciodata ciclu.spune-mi te rog, o mama ai????cine are grija de tine, cu cine te sfatuiesti in ceea ce privesc lucrurile care privesc pubertatea-???ai grija sa nu te trezesti gravida si sa devii mama prea de tanara.
0
22-04-2011, ora 12:25
Andreea Elena 01
Nu este medic/terapeut
Andreea Elena 01
buna, as putea sa devin mama si daca a folosit prezervativ?
0
22-04-2011, ora 15:48
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
mergi la ginecolog si stai de vorba cu mama ta, este singura persoana care te poate sprijini.
0
23-04-2011, ora 15:02
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Daca a folosit prezervativul corect nu vei ramane insarcinata..fii atenta caci esti foarte tanara...
Adaugă un comentariu / răspuns