Nuvaring

15-04-2011
anabella.
Nu este medic/terapeut
anabella.
Buna ziua.as dori sa încep sa folosesc nuvaring, recomandat de medicul ginecolog, dar as vrea sa întreb persoanele care îl folosesc dacă sunt multumite de el si mai ales dacă a avut cineva neplacerea de a rămâne însărcinată folosind nuvaring?
1 comentarii
0
06-05-2011, ora 10:24
deeadami
Nu este medic/terapeut
deeadami
da, bine ca a raspuns cineva;
si eu tot despre Nuvaring cautam informatii/detalii, daca e mai periculos decat pilulele orale;
ai inceput sa-l folosesti?
cam scump, dar daca are dozaj mai mic, se aplica o data pe luna, merita;
pe youtube am vazut pareri pro si contra;
dar si in industria medicamentelor exista concurenta, asa ca nu stiu cum e mai bine pentru organism;
Adaugă un comentariu / răspuns