Ce tratament as putea lua pt ochi f. obositi?
Am fost la medic Oft. si mi-a recomandat ochelari perm.( 1, 75 cu 1, 50) De 8 luni ii port, dar nu ma ajuta.
2 comentarii
Nu pot citi trei cuv. ca imi obosesc f. repede ochii.( cu ochelarii). Ca sa vad mai pun o pereche. Ce tratam. as putea lua?
Pai mi se pare clar ca trebuie schimbati.
Altfel e bun Visine, Cardura, Tarosin
Altfel e bun Visine, Cardura, Tarosin
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Blefarita/Conjunctivita cronica
- 1Fasciculatii musculare și miokimie pleoapa superioara
- 0Amețeli și întunecarea vederii
- 8Gaura din ochi m-a bagat in depresie
- 1Diferenta dioptrii cicloplegie
- 2Degradare vedere la distanta (deja cu ochelari), dureri de cap, ameteli, pulsatii.
- 1Ochiul se zbate (pulseaza)
- 1Degradarea brusca a vederii după glicemie mai mare de 700
- 1Scadere acuitate vizuala dupa aplicare picaturi dilatare pupile
- 1Ochi umflați dimineața