scurgeri de la sanii
am un baietel de 10 luni, prima luna l-am alaptat acum dupa atatea luni am sesizat ca imi curge un lichid apos din sanii, este ceva grav?
1 comentarii
Mergi la medicul ginecolog/endocrinolog. Probabil te va pune sau nu sa dozezi prolactina si sa iei bromocriptina/dostinex.. E important sa te duci cat mai curand
Alte subiecte recente din această secțiune: