testicul mai mic

28-12-2011
iulicuta_iuli
Nu este medic/terapeut
iulicuta_iuli
Am si eu o problema..de ceva timp am un testicul de marimea unei masline si unul de marimea unei nuci(cam de vreo 3-4 ani)..ma puteti ajuta?
4 comentarii
0
29-12-2011, ora 11:47
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
In ce sens sa fii ajutat de la distanta, pe un forum?
Adica ai stat 4 ani cu stres??
Mergi la urolog si vezi ce-ti spune, nu mai cauta diagnostice de la distanta, fara consultatie sunt zero.
Sanatate!
0
29-12-2011, ora 11:58
iulicuta_iuli
Nu este medic/terapeut
iulicuta_iuli
Prin ajutor ma refer la un sfat de la un specialist..nu am cazul pe aceasta problema ca nu am avut dureri si alte chestii. Ma gandesc sa nu cumva sa ma fi nascut asa.
0
29-12-2011, ora 13:04
adrian2011
Nu este medic/terapeut
adrian2011
pai tu nu sti cum te-ai nascut :))))))))))))))
0
29-12-2011, ora 16:03
iulicuta_iuli
Nu este medic/terapeut
iulicuta_iuli
La 13 ani nu dadeam importamta testiculelor..poti fi sigur..eu doar intreb daca este posibil sa se nasca cineca cu asa ceva sau este o boala...asa ca daca nu stiti nu v.a baga.ti...vorba aia daca taceai filozof ramaneai.
Adaugă un comentariu / răspuns