Durere abdominala
Buna ziua.Ieri am mancat ceva cu pofta si mi sa facut rau.nu am luat nicio pastila, si acum inca ma doare, simt un disconfort in zona buricului si sunt umflata.Credeti ca are vreo legatura cu masa de ieri?Ce pot sa fac sa-mi treaca?Multumesc
2 comentarii
definiti acel "ceva"..puteti fi intoleranta la ce ati mancat..la o anumita substanta/e ce continea produsul respectiv, , produsul respectiv sa nu fie expirat(vezi mereu eticheta)..nu cred ca e de ingrijorat..oricum mancati sanatos..o zi buna :)
Dovlecei prajiti in ou cu usturoi.am mancat cu pofta si de ieri ma simt rau..
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Ocluzie intestinală copil
- 2Helicobacter pylori
- 1Gastroscopie
- 2Polipi colon
- 1Disconfort după masă
- 0hernie transhiatala gastrica neoperabila, arsuri din gât
- 1EDS normală, dar gastrita la biopsie
- 1Tinctura ghințură la copii
- 1Eructații adolescenti - eructații cu miros de ou și durere de burtă
- 2Endoscopie si Nexium