probleme erectie

20-08-2012
youwant15
Nu este medic/terapeut
youwant15
am 29 de ani si am probleme cu erectia, va rog ajutati-ma cu un sfat, nu am erectie deloc, am luat tot felu de medicamente de potenta si nimik, doar cu viagra de 100 mai am dar foarte slaba, nu se mentine erectia, am luat si 2 dar nimik, se mentine asa putin de tot, sunt disperat nu stiu ce sa mai fac, ce pot face?ce remediu mi-ati recomanda?va multumesc anticipat!cu stima!
2 comentarii
0
20-08-2012, ora 15:00
adrian2011
Nu este medic/terapeut
adrian2011
dute la un medic urolog
0
20-08-2012, ora 19:44
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Si la un endocrinolog sa-ti dea sugestie pentru analize, sunt foarte importante!
Daca toate ies in limite normale, poti sa apelezi si la psihoterapie, poate ai un blocaj afectiv, psihic si rezolvand asta poate se rezolva si cu erectia.
Sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns