dureri in partea stanga
am dureri mari in partea stanga, de la ce ar putea fii?
multumesc anticipat
multumesc anticipat
6 comentarii
Ar putea fi:
1. inflamatia anexelor stangi (trompa si ovar)
2. infectie urinara (urinezi mai des, noaptea, ai usturimi?)
3. constipatie cronica (la ce interval de zile ai scaun?)
1. inflamatia anexelor stangi (trompa si ovar)
2. infectie urinara (urinezi mai des, noaptea, ai usturimi?)
3. constipatie cronica (la ce interval de zile ai scaun?)
Ai si alte simptome, sau doar durerea?
Ar putea fi si un apendice inflamat (exista si pozitii atipice ale apendicelui)!
Cand apare durerea, are legatura cu alimentatia, ai luat vreun tratament, exista vreo pozitie in care se amelioreaza?
Ar putea fi si un apendice inflamat (exista si pozitii atipice ale apendicelui)!
Cand apare durerea, are legatura cu alimentatia, ai luat vreun tratament, exista vreo pozitie in care se amelioreaza?
multumesc de raspuns acum ma simt bine cred ca a fost o raceala sper sa nu mai revina
o seara buna !
o seara buna !
Buna ziua.de ceva timp, 2 ani cred am dureri ft mari de burta jos...am fost la ginecologi de mai multe ori...luam cateva pastile sh durerea disparea...insa de vreo 2 luni ma doare ingrozitor..m'am operat sh de apendicita...insa nu era asta...m'am mai dus iar, , , sh mi s'a zis k am anexita dreapta...aq ma doare sh uterul...am luat zanocin...sh au disparut durerile...insa dupa ce am terminat tratamentul au reaparut...sh ma doare sh in ziua de azi...m'am saturat.ajutati'ma cu un sfat! multumesc!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Ocluzie intestinală copil
- 2Helicobacter pylori
- 1Gastroscopie
- 2Polipi colon
- 1Disconfort după masă
- 0hernie transhiatala gastrica neoperabila, arsuri din gât
- 1EDS normală, dar gastrita la biopsie
- 1Tinctura ghințură la copii
- 1Eructații adolescenti - eructații cu miros de ou și durere de burtă
- 2Endoscopie si Nexium