Ce e mai efectiv?

14-09-2012
Aannddrreeaa
Nu este medic/terapeut
Aannddrreeaa
Cum credeţi...pentru a depista prezenta sau neprezenta unei sarcini ce e mai efectiv:vizita la un medic ginicolog sau la un ecograf? ştiu ca cel mai bine ar fi sa faci vizite la ambii, dar care din acesti medici poate mai repede depista sarcina, in perioada incipienta?
2 comentarii
0
14-09-2012, ora 13:00
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Fiecare dr. ginecolog ARE un ecograf.
Depinde cat de multe zile sunt de la data cand,
trebuia sa-ti vina c.m.
DACA sunt doar cateva..NU se vede.nici...nici.
Numai bine,
0
14-09-2012, ora 14:36
axiela21
Nu este medic/terapeut
axiela21
Mergi la un medic ginecolog si soliciti o ecografie intravaginala. La 5 sapt sarcina se vede la eco.
Adaugă un comentariu / răspuns