ce sa fac?am nevoie de un raspuns urgent

28-05-2008
Acilia
Nu este medic/terapeut
Acilia
momentan nu ma aflu in tara de cand am inceput sa iau microgynon in prima luna am avut ciclu normal am intrerupt o luna dupa care am reinceput sa iau microgynon insa de cand am reinceput am ciclu si de 2 ori pe luna.ce sa fac ? va rog astept un raspuns urgent.si mai am si niste scurgeri urate de culoare maronie.ce sa fac?
1 comentarii
0
29-05-2008, ora 00:00
camyane
Nu este medic/terapeut
camyane
intrerupe anticonceptionalele..si la revenirea in tara un consul gineco... sant persoane care nu tolereaza anumite medicamente..
si sant schimbate
Adaugă un comentariu / răspuns