distonocalm in sarcina
Buna ziua, am luat distonocalm de 4 ori in primele 3 saptamini dupa actul sexual ce a dus la conceptie. Nu stiam ca sunt insarcinata. Va rog sa imi spuneti ce riscuri exista. Multumesc, sunt ingrijorata si sper sa primesc un raspuns in curind.
Va doresc toate cele bune.
Va doresc toate cele bune.
2 comentarii
Nu se va intampla nimic, stai linistita.Pe timpul sarcinii sa nu mai iei pastile fara sa stie medicul...
Va multumesc din suflet pentru raspuns.
Toate cele bune va doresc si dumneavoastra.
Toate cele bune va doresc si dumneavoastra.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Sarcină în timpul tratamentului cu cabergolina
- 4Întrerupere sarcina prin tratament medicamentos
- 4Bipolaritatea și sarcina la femei
- 0Tratament infectie cu febra care nu mai trece
- 1Contact neprotejat in timpul tratamentului cu antibiotice.
- 2Sarcina si antibiotic
- 1Operatie colecistectomie sarcina
- 1Vaccinul BOOSTRIX
- 1Durere stanga puternica
- 3Sarcina - soțul ia cymbalta

