ANTICONCEPTIONALE

09-06-2008
anda176
Nu este medic/terapeut
anda176
Buna ziua! Am si eu o intrebare si as avea nevoie de ajutor.Am inceput sa iau pilule Yasmin si la a 11 a pastila am avut contact sexual neprotejat.Am administrat pastilele la recomandarea medicului si in mod corect.Exista vreun risc de a ramane insarcinata?
2 comentarii
0
09-06-2008, ora 00:00
timisoreanca
Nu este medic/terapeut
timisoreanca
Buna

Pilula te protejeaza de o sarcina nedorita, inca din prima zi de utilizare!
0
10-06-2008, ora 00:00
anda176
Nu este medic/terapeut
anda176
Multumesc mult!
Adaugă un comentariu / răspuns