Ma puteti ajuta?
De astazi simt o 'intepatura' si durere sub burta.Am avut ceva probleme si cu menstruatia(mi-a intarziat) si inainte sa imi vina simteam acelasi lucru dar in partea stanga.Ce as putea sa am?
3 comentarii
E foarte vaga descrierea, numai in urma unui control direct, medicul de familie sau un internist te poate indruma corect.
Pot fi ovarele, uterul, chiar colonul, apendicele, sa iradieze durerea chiar de la distanta, dinspre rinichi spre vezica etc.
Pot fi ovarele, uterul, chiar colonul, apendicele, sa iradieze durerea chiar de la distanta, dinspre rinichi spre vezica etc.
Buna ziua!
Mergi la medic, cat mai repede. Ginecologie!
Mergi la medic, cat mai repede. Ginecologie!
Poti avea anexita ori un chist ovarian. Trebuie sa mergi neaparat la ginecologie intrucat simptomele se vor agrava si nu vor trece de la sine.
Alte subiecte recente din această secțiune: