Pata maronie pe umar, arsura solara...

03-10-2009
Gabonavez
Nu este medic/terapeut
Gabonavez
In urma unei arsuri solare am capatat o pata maronie pe umar.La inceput era rosie dupa care a devenit maro si acum s-a decolorat(ca si cum pe umar as fi un pic mai bronzat decat restul corpului.

Cum pot sa scap de ea ?

O sa treaca?

Sa ma duc la dermatolog ?

Multumesc
4 comentarii
0
06-10-2009, ora 18:54
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Da, mergeti la dermatolog!
0
18-04-2013, ora 12:04
mihai_teo
Nu este medic/terapeut
mihai_teo
ai scapar de aceea pata???
0
18-04-2013, ora 12:32
mihai_teo
Nu este medic/terapeut
mihai_teo
http://dudzi.sunphoto.ro/poza/88529472 pata umar
0
20-04-2013, ora 11:09
mihai_teo
Nu este medic/terapeut
mihai_teo
exista vreun tratament pentru nevul becker???ms
Adaugă un comentariu / răspuns