eczema.bubite.am poza
Mi-au aparut niste bubite pe coapse... in special pe cea dreapta...sunt barbat nu ma epilez doar imi mai tund uneori parul cu masina de tuns dar nu de tot deci nu cred ca influenteaza... Daca imi puteti spune ce este si ce ar trebui sa fac ca sa scap as fi recunoscator... http://imageshack.us/photo/my-images/201/img20130504215953.jpg/.multumesc anticipat
2 comentarii
@ MrCosmin
Nimeni nu poate pune un diagnostic si oferi un tratament sau o reteta pe Forum. Sunt mai multe boli care se pot manifesta cu bubite asemanatoare.
Luati trimitere de la medicul de familie (e cu programare; sunati inainte) catre medicul Dermatolog.
Nimeni nu poate pune un diagnostic si oferi un tratament sau o reteta pe Forum. Sunt mai multe boli care se pot manifesta cu bubite asemanatoare.
Luati trimitere de la medicul de familie (e cu programare; sunati inainte) catre medicul Dermatolog.
nu tratament.. ma gandeam doar sa mi sa spuna ce sunt
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Bubite rosi pe penis.
- 1Pete umflate pe pometi
- 1Niste fisuri pe fata linga nas
- 2Daca am o problema la unghie
- 2Psoriazis ?? sau ce seamana ms
- 1Cum scapi de demodex
- 0După 6 ani de Psoriazis și zeci de tuburi de cortizon topic
- 1Hidrosadenita sau ganglioni limfatici inflamati din cauza parazitozei
- 2Umflături pe fese
- 4Alopecie areata dupa un an de la debut