bubite ca niste cosuri

07-05-2013
alessandro92
Nu este medic/terapeut
alessandro92
Salut!mi'au aparut niste 'bubite' zici ca sunt niste cosuri in zona de 'deasupra' penisului, adik intre penis si buric dar exact langa penis.nu ma dor, ci doar imi provoaca uneori mici mancarimi.la inceput miau aparut cateva in zona mentzionata dar acum au mai aparut si la baza penisului, ba chiar as putea spune pe penis.initzial am crezut ca sunt niste cosuri dar cand am incercat sa storc 1-2 nu iesea nimic ci doar putzin sange.va rog foarte mult daca puteti sa ma ajutati.
4 comentarii
0
07-05-2013, ora 13:38
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Mari sanse sa fie herpes genital.
0
07-05-2013, ora 13:51
alessandro92
Nu este medic/terapeut
alessandro92
multumesc otilia107.si la ce medic sa ma adresez?...dermatolog.sau urolog?
0
07-05-2013, ora 20:22
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ alessandro92

Luati trimitere de la medicul de familie si mergeti la Dermato-Venerologie.
0
07-05-2013, ora 20:23
alessandro92
Nu este medic/terapeut
alessandro92
am inteles...multumesc...asa voi face
Adaugă un comentariu / răspuns