un fel de cos in zona genitala si mi l-am rupt iar peste cateva zile mi-au aparut mai multe
Buna ziua.Mi-a aparut ceva ca un fel de cos in zona genitala si mi l-am rupt iar peste cateva zile mi-au aparut mai multe.
Nu stiu ce ar putea fi dar imi este foarte frica.Ma puteti ajuta cu un raspuns:(Multumesc
Nu stiu ce ar putea fi dar imi este foarte frica.Ma puteti ajuta cu un raspuns:(Multumesc
3 comentarii
Sunt dureroase sau provoaca mancarimi? Oricum te sfatuiesc sa mergi la un medic dermatolog!
Nu ma mananca si nici nu ma dor.Trebuie neaparat sa merg la dermatolog?Nu exista o crema ceva sa scap de ele...?
Pentru inceput trebuie sa se afle ce sunt si de unde provin, mai apoi medicul iti va recomanda un tratament.Eu zic sa mergi la dermatolog, aici putem doar sa ne dam cu parerea...timpul trece si poate se vor inmulti de nu mai le faci fata!
Alte subiecte recente din această secțiune: