Mancarimi in zona intima !!
De 3 zile, am o mica iritatie jos, adica ma manca ceva (gadila) si a inceput sa ma si usture putin. Pur si simplu ma mananca intr-una, nu ma pot abtine sa nu ma scarpin, nu ai cum! Nu stiu ce sa fac, cu ce sa dau acolo sa-mi treaca. E insuportabil, trebuie sa stau cateva minute sa-mi treaca, dar ma abtin cu greu! As vrea sa stiu cauza acestor mancarimi si cu ce as putea sa le tratez.
3 comentarii
Pana-ti raspunde un medic,
fa-ti spalaturi la exterior in locurile cu mancarimi
din
CEAI CONCENTRAT CU MUSETEL...
(IL STRECORI SI SA FIE PUTIN CALDUT.)
DACA AI UN LIGHEAN DIN TABLA...
POTI SA-L REINCALZESTI SI SA-L REFOLOSESTI DE CATE ORI SIMTI NEVOIA.
P.S.
EU N-AM MAI AJUNS LA MEDIC,
MI-A TRECUT DOAR ASA.
SANATATE
fa-ti spalaturi la exterior in locurile cu mancarimi
din
CEAI CONCENTRAT CU MUSETEL...
(IL STRECORI SI SA FIE PUTIN CALDUT.)
DACA AI UN LIGHEAN DIN TABLA...
POTI SA-L REINCALZESTI SI SA-L REFOLOSESTI DE CATE ORI SIMTI NEVOIA.
P.S.
EU N-AM MAI AJUNS LA MEDIC,
MI-A TRECUT DOAR ASA.
SANATATE
Poate fi vb de o infectie cu candida, asa ca mai bine mergi la un medic ginecolog sa iti faca un examen al secretiei si sa iti dea un tratament adecvat!
foarte bun este si ceaiul de galbenele.ar fii bine sa faci spalaturi cu el.multa sanatate iti doresc.daca nu vezi imbunatatiri mergi la un medic.
Alte subiecte recente din această secțiune: