cred ca am negi pe limba
cred ca am negi pe limba. de 4 zile ma ustura cand inghit si sa uitat o matusa de a mea in gat si mi-a zis ca am afte la baza limbii si ceva ca niste negi sunt multiplii. si pe toata suprafata limbii am niste negi mai micuti. cum scap de ei ? va rog ajutati-ma am 22 de ani
3 comentarii
Ai incercat solutie pentru afte bucale pentru inceput iar apoi sa ti se preleve niste probe de acolo ca sa se analizeze in laborator si sa vezi ce raspuns primesti.
inainte de a va uita in oglinda. mai invatati ceva Anatomie
supt papile gustative normale.
supt papile gustative normale.
domnule doctor nu cred ca sunt papile gustative deoarece sunt exact ca negii o formatiune cu cap au mot alb exact ca condiloamele
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 13ciuperci pe limba ?
- 7Limba anormala?
- 8Un fel de neg pe limba
- 4pete albe si crapaturi adanci pe limba!!!
- 6simptome de inghitit limba
- 3Pustule pe limba, disfagie
- 5Cancer la limba.. rog o lista a clinicilor specializate in Radioterapie
- 6durere imensa de cap, friguri, tremurat necontrolabil, limba grea si amortita si senzatia de lesin =
- 6de ce dupa ce ma spal pe dinti simt ca mi se formeaza o pelita pe obraji, buze si am gura lipicioasa
- 3Limba galbena + rubeola... cred
- 6amigdala inflamata si dureroasa in spatele limbi
- 3Limba rosie
- 2Bubita rosie pe limba dureroasa.
- 0senzatie limba arsa
- 2bubite mici usturatoare pe fundul limbii, febra, stare de gripa
- 5arsura limba si cerul gurii
- 4Bube pe limba si durere in gat
- 29Probleme la limba
- 1O părere, va rog - la baza limbii am niște bubițe incolore
- 7Bubite pe limba
Mai multe informații despre: Limba bubite pe limba
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: