afectiuni in coltul gurii
buna!sunt cornel.am de un an si ceva un fel de pete in coltul gurii care uneori se inrosesc tare si ma ustura.nu e herpes.am fost la un medic dermatolog, analizele au iesit bine.m i s a dat un tratament cu niste pastile si o crema travogen.am terminat de vreo 2 luni pastilele si crema, dar nu mi a trecut:((...Va rog sa mi dati un sfat:D, ce asi putea face. Va multumesc!!
3 comentarii
Ai facut analizele ptr candida? daca da si totul este in regula, uneori problemele sunt de la avitaminoza( in special B-urile)
da am facut analize si totul a iesit bine.si am inceput sa iau vitamine:D. Ms mult oricum!!!!!!
daca totusi ai nevoie de un doctor foarte bun eu recomand pr dr Kaleshi! succes
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Bubite rosi pe penis.
- 1Pete umflate pe pometi
- 1Niste fisuri pe fata linga nas
- 2Daca am o problema la unghie
- 2Psoriazis ?? sau ce seamana ms
- 1Cum scapi de demodex
- 0După 6 ani de Psoriazis și zeci de tuburi de cortizon topic
- 1Hidrosadenita sau ganglioni limfatici inflamati din cauza parazitozei
- 2Umflături pe fese
- 4Alopecie areata dupa un an de la debut