alopecie universala
eu am fost diagnosticata cu alopecie universala! am urmat un tratament prednison, echilibra, anacaps, aspasia, alopexy 2%! am un baietel de 4 ani! si as vrea ca sa fac inca un copil! exista riscul ca sa il afecteze aceste tratamente pe care le-am urmat! tratamentul la-m intrerupt pe deata de 21-12-2013! si exista riscul ca si copilul sa se nasca cu alopecie universala?va multumesc frumos! va rog ajutatima! raspunzandumi la intrebari! o zi buna!
1 comentarii
imi raspunde si mie cineva? va rog! imi poate afecta aceasta alopecie universala ? vreau ca sa mai fac un copil! va multumesc
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Despre FIV
- 1Când merg cu mașina și dau din hop în hop pot sa pierd sarcina?
- 5Translucență nucala
- 0Adeverință medic specialist
- 2Radiografie in a 2 saptamana de sarcina
- 2CT torace facut in prima saptamana de sarcina
- 1Vaccinarea în sarcina
- 2Amniocenteza dupa dulu test
- 0Curiozitate - sângerări după contact sexual
- 0Sarcina fără embrion