nodul pleoapa superioara
mama mea in varsta de 49 ani este operata de cancer mamar, stadiul 2 a de apr 10 luni
tocmai a terminat cu chimioterapia
acum doua sapt a simtit mancarime pe pleoapa superioara a ochiului iar a doua zi a aparut un nodul mic, tare, nedureros de culoarea pielii parca f putin rozuliu
poate fi o recidiva a cancerului sau este vreo problema oftamologica?
tocmai a terminat cu chimioterapia
acum doua sapt a simtit mancarime pe pleoapa superioara a ochiului iar a doua zi a aparut un nodul mic, tare, nedureros de culoarea pielii parca f putin rozuliu
poate fi o recidiva a cancerului sau este vreo problema oftamologica?
2 comentarii
parere:
poate fi o problema oftalmologica
cineva drag mie a avut chist
a scapat cu interventie la oftalmolog
sanatate mamei
poate fi o problema oftalmologica
cineva drag mie a avut chist
a scapat cu interventie la oftalmolog
sanatate mamei
sa dea Dzeu, multumesc.sanatate multa si dvs.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Operatie pentru luxatie anterioara de cristalin la un ochi
- 1Miochimia pleoapa superioara stânga
- 1Miopie
- 1Keratita virala - exista tratament ?
- 0Recomandare clinică Bucuresti
- 1La oftalmologie îți vede propriul ochi pe monitor 3D că într-o tomografie ?
- 3Microftalmie
- 3Tratamente retinopatie de prematuritate pentru adulți. Ce progrese s-au făcut?
- 0Ochelari de citit folositi pentru distanta
- 1Privire in jos, nimeni nu- mi raspunde