Dupa cezariana am o durere ca la menstruatie
Buna ziua!!!
Am nascut de 4 luni prin operatie de Cezariana si de vreo 3-4 zile am inceput sa am dureri de burta ca la menstruatie.
Este normal? Se pregateste corpul pt venirea ciclului? Sunt ingrijorata.
Va multumesc!
Am nascut de 4 luni prin operatie de Cezariana si de vreo 3-4 zile am inceput sa am dureri de burta ca la menstruatie.
Este normal? Se pregateste corpul pt venirea ciclului? Sunt ingrijorata.
Va multumesc!
2 comentarii
Buna ziua,
Este necesar sa mergeti la o consultatie si o ecografie la un medic ginecolog pentru a se pune un diagonstic ferm.
O zi placuta!
Este necesar sa mergeti la o consultatie si o ecografie la un medic ginecolog pentru a se pune un diagonstic ferm.
O zi placuta!
Am fost la un control ginecologic in urma caruia mi s-a zis ca e putin desfacuta operatia. Mi s-a recomandat sa port un brau foarte stramt care sa ajute la prinderea operatiei.
Sa fie doar aceasta rezolvarea problemei?
Sa fie doar aceasta rezolvarea problemei?
Alte subiecte recente din această secțiune: