Analiza a sangelui
Am facut analize ale sangelui si a iesit TGO 67, anormala scrie acolo, ce inseamna asta? oricum as vrea sa refac analiza, dar pana atunci...
1 comentarii
Poate indica in primul rand o afectiune a ficatului.
Este bine sa repetati analiza si sa consultati un medic internist.
Cu stima:
dr Petre Muresan
Este bine sa repetati analiza si sa consultati un medic internist.
Cu stima:
dr Petre Muresan
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Ac celule gastrice
- 7Analize medicale usor crescute
- 3Hemoleucograma proasta după transfuzie sânge și plasma
- 2Fier cu valoare de 27, 45 umo/l, iar limitele intre 5, 4 și 18, 6, fetita de 10 ani
- 1Igm crescut
- 0Rezultate analize
- 1Analize medicale
- 1VSH și PCR marit
- 1Rezultate biopsii endoscopie si colonoscopie
- 1interstitiu pulmonar accentuat bilateral?