sterilitate masculina

20-08-2008
ram_santa
Nu este medic/terapeut
ram_santa
Buna ziua,

Ma numesc Ramona, am 36 de ani, sotul meu are tot 36 de ani si problema e ca are diagnosticul AZOOSPERMIE.As dori sa stiu daca mai exista vreo sansa, vreun tratament ca sa putem avea un bebe. El a incercat mai multe tratamente, unele si naturiste si nu au dat rezultate incurajatoare. Am fost sfatuiti sa incercam fertilizare vitro, ce ne sugerati? Multumesc Ramo
1 comentarii
0
22-09-2008, ora 00:00
alessia5158
Nu este medic/terapeut
alessia5158
Nici o sansa ! numai fertilizare in vitro!
Adaugă un comentariu / răspuns