Recomandare doctor pentru rinoplastie
Ce bine era dacă eram programate pt aceeasi zi amândouă, ne încurajam reciproc:))
Pe data de 10 mai sunt eu programată. Vreau sa te întreb tu cum ai nasul?ai trimis poze și a zis ca te poate ajuta sau Cum ai procedat?
Nu, nu am trimis poze si nici nu am fost intrebata, nasul meu e borcanat dar nu exagerat, eu sunt sigura ca ma poate ajuta. Al tau cum e?
Pai așa spuneam și eu, am urmărit mult timp am văzut sute de poze și am decis ca dr Popescu e singurul care mă poate ajuta.Este singurul care are rezultate pe nasuri late și borcanate cum este și al meu.Al meu este drept din profil dar foarte lat și vârful nasului e rotund iar nasul e deviat.Am discutat cu dansul și a spus ca vrea sa mă vadă pt ca din poze nu știe sa îmi spună dacă se poate face ceva.In urma consultației mi'a spus ca poate sa îmi facă un nas mai finut dar nu în genul cum îmi imaginam eu, deoarece nu îi permite nici structura osoasa și nici pielea mea care e foarte groasa.
Dar ti-a cerut el poze sau cum ai procedat? As trimite si eu dar daca n-a cerut...
Eu am fost la consultatie la Baker, in luna ianuarie si mi-a placut ce am auzit ca-mi lucra dar nu mi-a inspirat toata increderea, nu am simtit profesionalism. Mai ales asistentele lui, pffff. nu prea stiau nimic.
Mi-am pus implante mamare, anul trecut in aprilie la Marek Valcu, sanii sunt OK, nu-mi place cum m-a cusut, a facut-o la repezeala, nu m-as mai opera a doua oara la Marek Valcu, in schimb asistentele f bune, stiu f bine sa-si faca meseria.
Am fost si eu astazi sa mi dea jos atela de pe nas.este mai mult decat minunat.este super.nu ma asteptam sa iasa asa frumos. E asa finut si natural. (Inca este umflat )dar rezultatele se vad de acum.este mic si dragut.nu mi pare rau o secunda ca l am ales pe dr popescu daniel.stiam ca este cel mai bun si nu mi am facut griji k n ar iesii bine.dar parca e mai frumos decat imi imaginam.sunt foarte incantata
Ce tare! Bravoo, ma bucur pt tine Mykydutza! Mi-ai dat si mai multa incredere.
Stiu cum este.si eu am fost la fel cand vedeam reusitele altora. Deveneam mai increzatoare si nerabdatoare.
Eu aveam nasul acvilin(avea cocoasa) era si putin cam lung si era cam deviat(am avut si deviatie de sept). Si acum din profil e f micut.finut.dar nu e carn cum ies unele la alti medici sa se vada evident operat.e tocmai cum trebuie.si e drept acum si varful mai scurt. Este perfect
Al meu era subtire(adica normal) sigur o sa ti iasa bine.o sa mai vorbim si o sa vezi. Nu ai de ce sa tj faci griji.esti pe maini bune.
Hei mykyduta te am vazut ! Eram in sala de asteptare, ai plecat repede si nu am apucat sa vb. Oricum foarte dragut. Felicitari !
Chiar voiam sa ti zic ca nu te am vazut:(
Pai cum ai iesit tu fata din dreapta, mai era o fata in fata mea si un baiat langa mine
Cred ca nu m am mai uitat in sala de asteptare.chiar imi pare rau.as fi vrut sa te vad si eu.
Anamona eu zic sa-i trimiți niște poze chiar dacă nu ti-a cerut.Eu nu mai știu parcă ai zis ca mergi cu o zi înainte de operatie?dar pana atunci mai poți discuta cu dr și poți sa-i mai pui întrebări. A zis sigur ca te operează? Pentru ca mie mi-a spus ca doar în momentul în care mă consulta decide dacă o face sau nu.Imi pare rău că nu ne putem vedea, eu nu știu sa pun poze aici dar în privat exista vreo modalitate?
Iti trimit mesaj in privat cu adresa mea de email, sa mi spui te rog daca ai primit
Buna seara, este vreo persoana care s-a operat la Dr. ILIE DUMITRU?? as dori sa stiu ce rezultate a mai avut, intrucat m-am programat la dluim, multumesc si succes!
Anamona am primit, vezi ca ti-am răspuns și ti-am pus și poze.
Felicitări Mykydutza! Mă bucur că ești mulțumită de rezultat. Să il porți sănatoasă! Operații ușoare și tuturor celor care urmează să se opereze! Asta incluzându-mă și pe mine :))
Un nas mai proeminent poate sa devină o problema vizibila atât pe plan estetic cât si funcțional.Nu mai sta pe gânduri si alege cu încredere clinica LIPOLINE Cluj, ale carei performante sunt completate de profesionalismul Dr. ARGENTINA VIDRAȘCU. Rezultatul fiind peste măsura așteptărilor mele, pot sa privesc fericita in oglinda si sa zâmbesc cu noul meu "nasuc in vânt "..Durere?!!!despre ce vorbim!!EXTRAGEREA MESELOR nu este deloc dureroasa, bineînțeles daca este efectuată de specialiști.
Ms liliana.bafta si tie.tu cand ai operatia?
Acest topic a fost închis. Nu mai pot fi adăugate noi comentarii.
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 0Riscuri... dupa rinoplastie
- 0inainte de rinoplastie
- 4Deviatie de sept si rinoplastie
- 2Operatie nas
- 9Augmentare mamara si rinoplastie simultan
- 5Durere sinusuri dupa operatie
- 1Dupa rinoplastie
- 1Despre rinoplastie
- 8Ce doctor recomandati pentru o rinoplastie?
- 0Se ating nervii la operatie
- 2Dupa rinoplastie, sfaturi..
- 0Rinoplastie - doctori Bucuresti
- 0Rinoplastie dr Serban Porumb - Oradea
- 0Rinoplastie prin dermal filler(acid)
- 0Rinoplastie Iasi
Mai multe informații despre: Rinoplastie pentru barbati Rinoplastia Rinoplastia pentru adolescenti complicatiile rinoplastiei
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: