ce ar putea fi? gaze pe care nu le pot elimina
Am o problema, de cateva zile am gaze pe care nu le pot elimina, iar stomacul si burta cam tari, astfel apare senzatia de satietate si arsuri si niste junghiuri in partea stanga jos, ce ar putea fi?
2 comentarii
Buna, cum ai rezolvat problema ? SI eu sunt in aceeasi stare de 2 luni ! Multumesc.
De putin timp orice mananc ma simt balonata, de curand mi-am cumparat Redigest si ma simt bine de la el, am facut pauza 10 zile iar de cand nu il mai iau simt un disconfort care nu ma lasa sa mananc decat putin.Daca mananc mult nu pot respira si imi vine sa vomit ce sa fac sa scap de aceasta balonare ca sa mananc ca inainte?Multumesc
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 2Ocluzie intestinală copil
- 2Helicobacter pylori
- 1Gastroscopie
- 2Polipi colon
- 1Disconfort după masă
- 0hernie transhiatala gastrica neoperabila, arsuri din gât
- 1EDS normală, dar gastrita la biopsie
- 1Tinctura ghințură la copii
- 1Eructații adolescenti - eructații cu miros de ou și durere de burtă
- 2Endoscopie si Nexium